CLIP IN sada na predĺženie - vlnité

CLIP IN sada zo 100% ľudských vlasov najvyššej kvality v REMY spracovaní.

Sada je vyrobená z Európskych 100% ľudských vlasov, určená na predĺženie alebo zahustenie Vaších štandardne hustých vlasov. (na predĺženie hustejších vlasov je určená sada s vyššou hustotou s pridaním hustoty 50g až 60g). Táto sada CLIP IN Vaše vlasy veľmi jednoducho, rýchlo a bezpečne predĺži a zahustí.

Viac detailov


74,90 €

Dostupnosť: Od objednania - dodanie cca 7-10 pracovných dní.

CLIP IN EURÓPSKE 100% ľudské vlasy najvyššej kvality v REMY spracovaní.

Táto sada Clip In na predĺženie je určená na predĺženie vlasov a zahustenie.

Sada Clip In je vyrábaná z ľudských vlasov, preto ich môžete žehliť, fénovať, kulmovať, farbiť.

Všetky vlasové pásy obsahujú malé ľahko upínacie klipy (sponky), ktoré sú napevno pripevnené. Aplikáciu CLIP IN vlasových pásov zvládne každá žena doma a nezaberie to viac ako 5 minut. Jednotlivé pásy sady sa aplikujú na hlavu pomocou klipov (sponiek) pripnutím o Vaše vlasy tak, aby nikto nespoznal, že nasadené vlásky nie sú vaše. Pripevnené vlasy spoľahlivo držia , sú veľmi ľahké a dobre sa s nimi manipuluje. Klipy (sponky) majú pásik proti zošmyknutiu.  Vlasy sú veľmi jemné a pôsobia prirodzene a vďaka svojej jedinečnej štruktúre sa nezamotávajú a nezauzlujú. Ich životnosť závisí od ich starostlivosti. Predlžovanie vlasov Clip In patrí medzi najžiadanejší, najšetrnejší, najbezpečnejší, najlacnejší, najrýchlejší spôsob, ako predĺžiť a zahustiť vlasy. Výhodou Clip-in sady je, že ju nemusíte nosiť vo vlasoch stále, ale len keď potrebujete.

Odporúčame venovať pozornosť sekcií videoukážka (aplikácia CLIP IN príčesky) a ako sa starať o CLIP IN príčesky.

 

Dĺžka vlasov sa pohybuje +/-1 až 2cm a váha sa pohybuje +/-5g.

 

Set obsahuje 7 až 10ks rôzne širokých pásov:

2x cca 20 cm široký pás (obsahuje 3 klipy)

2x cca 15 cm široký pás (obsahuje 2 klipy)

1až2 cca 9 cm široký pás (obsahuje 2 klipy)

2až4 cca 5 cm široký pás (obsahuje 1 klip)

 

Všetky naše Clip In sady sú vyrábané ručne, majte preto na zreteli, že každá sada je jedinečná a uvedené rozmery sú orientačné v medziach uvádzanej tolerancie.

Keďže tieto príčesky sú vyrobené z ľudských vlasov, môžete sa o ne starať tak, ako o svoje vlastné, umývať, farbiť (zosvetlovanie sa neodpotúča) , žehliť i natáčať. Neodporúčame však aplikovať trvalú onduláciu, ktorá vlasy trvale poškodzuje a výrazne zníži ich životnosť. Pred spaním si clip-in vlasy dajte z hlavy dole, predídete tak zamotaniu a rýchlejšiemu opotrebovaniu. Na česanie používajte len kefu s jemnými štetinami. Pri kvalitnej starostlivosti Vám príčesky vydržia až 1 rok.

Starostlivosť o príčesky:

 1. Pred umývaním pramienkov po 4-5 použitiach ich opatrne rozčešte riedkym hrebenom ,alebo kefou.

2. Používajte len šampón na jemné vlasy, ktorý je špeciálne určený na farebné a ondulované vlasy.

 3. Niekoľko kvapiek šampónu pridajte do vlažnej vody cca.30-40 stupňov a každý pramienok osobitne ponárajte do vody a zľahka plákajte. Prepieranie a česanie vo vode poškodzuje vlas!!!!!!

 4. Umyté vlasy opláchnite tečúcou vodou a použite balzam na farbené vlasy, ktorý po krátkom čase spláchnite tečúcou vodou. Ak sú vlasy suchšie odporúčame aplikovať do vlhkých vlasov primerané množstvo oleja na vlasy.  

5. Zľahka otraste a jemne prečešte riedkym hrebenom ešte za mokra, ale nie trhavými pohybmi!!!!Nechajte vysušiť na uteráku a suché prečešte. Neodporúčame vlasy po umytí vysušovať fénom.

6. U výrobku Clip In dochádza k prirodzenému odpadu a vyčesávaniu nadbytočných, šitím nezachytených uvoľnených vlasov, čo nie je výrobná vada!!!!

Facebook comments


Odporucane produkty

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Kategórie

2014 © VIP Hair Všetky práva vyhradené